"İstanbul Tarih Farkıyla" Halep için Üsküdar'daydık

Etkinlikler 21 Aralık 2016 15:30
Videoyu Aç "İstanbul Tarih Farkıyla" Halep için Üsküdar'daydık
A
a

Halep'te işgal altında zulüm gören kardeşlerimiz yararına düzenlediğimiz "Halep Yararına Üsküdar Gezisi" 18 Kasım Pazar günü Üsküdar Mihrimah Sultan Camii'de grubun toplanması ile başladı.

Tarihçi İbrahim Akkurt'un rehberliğinde, sırasıyla Mihrimah Sultan Külliyesi, Üçüncü Ahmet Çeşmesi, Gülnuş Emetullah Rabia Valide Sultan Külliyesi, Fatih Mahkemesi, Aziz Mahmud Hüdayi Külliyesi, Rumi Mehmed Paşa Camii, Şemsi Ahmed Paşa Külliyesi ve Kız Kulesi anlatımıyla son buldu. Geziden sonra Selimiye Camii yanındaki Yedi Beyaz Gurme Lokantasında mekan sahibi Fatih Aydın Bey'in Halep yararına toplanan ekibe indirimli tarifesiyle yemek yenilerek gezi nihayete erdi.

Halep yararına düzenlediğimiz Üsküdar Gezisi Kampanyamızda gezimize katılanlara, katılamasa bile para gönderip bu anlamlı kampanyamıza destek olan tüm takipçilerimize en kalbi teşekkürlerimizi sunarız. 
 
Kampanyamızda toplanan 4.510 TL'yi bugün İstanbul Tarih ve Kültür Derneği Başkanımız İbrahim Akkurt, İHH İnsani Yardım Vakfı'na Halep İçin kullanılmak üzere teslim etti.

Teşekkürler İstanbul Tarih yine farkını gösterdin.
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

duyurular DUYURULAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

İstanbul'dan Dünya'ya Tarih'in İzinde